KANYE WEST SUSITIKINĖJA SU TRANSSEKSUALU JEFFREE STAR?

Promiflash
2021.01.11
Jeffree Star / Kanye West

Jeffree Star / Kanye West

Los Angeles. Kanye West (43) savo žmoną Kim Kardashian (40) iškeitė į kitą gražuolę? Panašu, kad reperis ne tik kovoja su gandais apie santuokos pabaigą, bet ir romano su „YouTube“ žvaigžde, transseksualu Jeffree Star (35).

Tiesa atitinkami gandai kol kas nėra patvirtinti. Socialinių tinklų žvaigždė Ava Louise (22) teigia, kad Kim ir Kanye santuokos pabaiga turi priežastį – Jeffree Star. „TikTok“ Ava išplatino savo teoriją. „Tarp Kanye ir įžymaus vyriškos lyties grožio guru kažkas vyko. Daug žmonių scenoje tai seniausiai žino“, – sako Ava Louise video.

Blondinė nenori atskleisti vardo, tačiau teigia, kad Kanye West romanas yra pagrindinė jo religingumo priežastis. Ava sekėjai bando spėti, kad tai galėtų būti Kanye West – influencerė tokius komentarus palaikino.

Tuo tarpu Jeffree Star „Twitter“ įkėlė naują nuotrauką ir parašė: „Esu pasirengusi sekmadieninei bažnyčiai“.

@realavalouiisei can’t say WHO cuz he’ll sue me hint hint but it’s part of the reason Kanye’s so religious now it’s his self hatred …. my source is legit I promiss

♬ original sound – Ava Louise

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*