KANYE WEST NEPATINKA, KAI KIM VISIEMS DEMONSTRUOJA SAVO SEKSUALUMĄ

FirstNews
2019.12.01
Kim Kardashian

Kim Kardashian

New York. Pastaruoju metu Kim Kardashian (39) rodo mažiau savo kūno. Dėl to tariamai kaltas yra jos vyras Kanye West (42).

Interviu su „New York Magazine“ Kanye žmona sakė: „Manau, kad paskutiniu metu rengiuosi mažiau seksualiais [drabužiais]. Visai nežinau, ar tai dėl mano vyro… Jis man pasakė, kad per daug sexy kažkada pasidaro nuobodu. Be to, jis man atskleidė, kad jis dėl to taip pat jaučiasi negerai. Ir aš jo klausausi, suprantu jį. Nepaisant to, dienos pabaigoje jis man suteikia laisvę būti tuo, kuo aš noriu“.

Kim Kardashian „padoriau“ rengtis paskatino ir buvimas motina. Toliau ji sako: „Supratau, kad negaliu taip atvirai rodytis ‘Instagram’ prieš savo vaikus. Visą laiką jaučiu, kad paieškoje nardo tik nuogos nuotraukos. Ir aš pati prie to prisidėjau“.

Moteris taip pat jaučiasi įpareigota rodyti daugiau santūrumo viešojoje erdvėje ir dėl atsidavimo Baltiesiems rūmams: „Tarp kiekvieno apsilankymo ten, visada galvoju apie savo bikini asmenukes ‘Tikiuosi, jie to nemato. Aš kitą savaitę privalau vėl ten eiti’.“

Kim Kardashian-West „Instagram“ turi virš 150 mln. sekėjų. Yra didelė tikimybė, kad kas nors iš Baltųjų rūmų seka žvaigždę.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*