KANYE WEST LIETUVIŲ KILMĖS APSAUGINIS IŠKLOJO VISĄ TIESĄ APIE JO KEISTUMUS

RTL
2020.05.20
Kanye West & Steve Stanulis

Kanye West & Steve Stanulis

Los Angeles. Eksentriškasis muzikantas ir milijardierius Kanye West (42) savo versle yra sunkus asmuo. Bent jau taip teigia buvęs jo apsaugininkas Steve Stanulis, kurio šaknys yra iš Lietuvos.

Kokios absurdiškos reperio buvo susigalvotos taisyklės, kol Stanulis dirbo su juo, atskleidė apsaugos darbuotojas „Hollywood Raw“ podkaste. „Jis norėjo, kad mieste mes eitume 10 žingsnių už jo. Jei kas nors būtų ketinęs jam ką nors padaryti, jau seniai būčiau pavėlavęs“.

Taip pat Steve Stanulis pasakojo, kad pačią pirmą darbo dieną West rėkė ant jo, nes jis nežinojo, kurį paspausti mygtuką lifte vienoje iš reperio studijų, kurioje buvo pristatyti jo madų linijos drabužiai.

Be to, apsaugininką nervindavo paparaciai. „Visų pirma: labai mažai tikėtina, kad apie paparacus niekas iš anksto nepraneštų. Kaskart, kai [Kanye ir jo žmona Kim Kardashian (39)] išeidavo iš namų, žmonės atrodė, kad tai žino. Neabejotinai kažkas iš anksto apie tai pranešdavo. Bent jau tokia mano nuomonė… Aš tik sakau, kad visada buvo labai didelis sutapimas, kad ir kur jie buvo, [paparacai] visada atsirasdavo ten“.

Steves Stanulis ateityje nebenorėtų su juo dirbti, nors buvusį darbdavį iki šiol labai gerbia. Kanye West vyrą atleido 2016 m.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*