KANYE WEST ATSIPRAŠĖ UŽ NETINKAMĄ ELGESĮ

RTL
2018.12.05
Kanye West & Kim Kardashian

Kanye West & Kim Kardashian

New York. Kanye West (41) per „Cher Show“ Brodvėjuje premjerą parodė nemandagų elgesį.

Miuziklų žvaigždė Jarrod Spector (37) pirmadienio (03.12) vakarą „Twitter“ parašė: „Ei Kanye West, šaunu, kad esi mūsų ‘The Cher Show’! Jei atsitrauktum nuo savo mobiliojo ryšio telefono, pamatytum, kad vyksta šou. Tai premjera, mums tai labai svarbu. Ačiū tau“.

Kanye West kartu su savo žmona Kim Kardashian (38) dalyvavo Cher (72) miuziklo premjeroje, tačiau pusę vakaro maigė savo telefoną. Savo atsakyme Jarrod Spector jis atsiprašė ir teigė, kad reginys jį labai paveikė. „Cher ir Sonny (†62) santykių dinamika labai Kim ir mane paveikė, mes net susikabinome rankomis ir kartu dainavo ‘I Got You Babe’. Labai atsiprašau už mano etiketą. Mes reiškiame didžiausią pagarbą jums ir jūsų energijai, kurią jūs perteikėte šiam kūriniui“, – rašo Kanye.

„The Cher Show“ su 35 pop ikonos dainomis oficialiai debiutuos šiandien (05.12) Neil Simon teatre Niujorke.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*