JUSTIN IR HAILEY BIEBER PRIEŠ SUSITUOKDAMI LAIKĖSI CELIBATO: AR DĖL TO JIE TAIP SKUBĖJO?

alfa.lt
2019.02.09
Justin Bieber & Hailey Baldwin

Justin Bieber & Hailey Baldwin

Los Angeles. Atlikėjas Justin Bieber (24) ir modelis Hailey Baldwin (22) atskleidė visas savo bendro gyvenimo kortas. Po netikėtos civilinės santuokos praėjus vos penkiems mėnesiams, naujai iškepta šeima praskleidė paslapties šydą ir atvirame interviu žurnalui „Vogue“ papasakojo viską. Na, beveik viską.

„Dalykas toks, kad vedybinis gyvenimas labai sunkus. Šiuo sakiniu ir reikėtų viską pradėti. Tai tikrai nėra lengva“, – sakė Hailey.

Sutuoktiniai atskleidė, kad juodu yra labai skirtingos asmenybės. „Man savo emocijas atskleisti labai sunku, o jam – atvirkščiai“, – tęsė mergina.

„Tai aš esu emociškai nestabilus, – pridūrė Justin Bieber ir atskleidė, kad jam labai svarbi kitų nuomonė ir noras visais rūpintis. – Hailey mąsto logiškai, ko man trūksta. Visuomet troškau saugumo, kai koncertuodavau, kai vaikystėje dažnai nebūdavo tėčio. Gyvenant taip, kaip aš, nėra nieko užtikrinto. Man reikėjo vieno dalyko, dėl kurio galėčiau jaustis saugus. Ir juo tapo… mano meilė.“

Tačiau didžioji dauguma modelio ir dainininko gerbėjų žino, kad jų ateitis kartu ne visada buvo tokia užtikrinta. Nors juodu susipažino prieš dešimtmetį, draugais tapo tik po kelerių metų. „Laikui bėgant jis tapo geriausiu mano draugu. Kartu leidome laiką jo namuose, bet tik kaip draugai, – sakė Hailey. – Niekada nebuvau didelė jo ar kieno nors kito gerbėja. Nebuvau tokia išprotėjusi, niekada nešaukiau jį pamačiusi. Man jis atrodė paprasčiausiai mielas vaikinas“, – pasakojo Hailey.

2016-aisiais jųdviejų santykiai tapo romantiški, tačiau tai truko neilgai. Tuometinių poros skyrybų priežastimi įvardijama išdavystė, teigia „Vogue“. „Tai buvo labiau dramatiškas nesusikalbėjimas“, – perfrazavo Hailey Baldwin.

Po dvejų metų, 2018-ųjų birželį, jiedu susitiko Majamyje vykusioje konferencijoje, o po mėnesio jau buvo susižadėję.

Kalbant apie greitą norą susituokti, tam įtakos turėjo Justin Bieber tuo metu priimtas celibatas. „Manau, seksas gali sukelti labai daug skausmo. Kartais žmonės mylisi tik todėl, kad nesijaučia pakankamai savimi patenkinti, jiems trūksta savivertės. Taip elgiasi ir vyrai, ir moterys. Norėjau visą save paskirti Dievui, nes taip tuo metu buvo geriau mano sielai. Tikiu, kad dėl to jis man padovanojo Hailey. Juk už gerą elgesį atlyginama geru. Taip nutiko ir man“, – sakė Justin.

Pernai vasarą renginyje pamačius buvusią mylimąją, Justin Bieber širdyje iš naujo užgimė meilė. „Buvau pamiršęs, kaip stipriai ją mylėjau, kaip jos pasiilgau ir kokią teigiamą įtaką ji darė mano gyvenimui. Štai ko visą tą laiką ieškojau“, – pasakojo jis „Vogue“.

Alfa

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*