JUSTIN BIEBER SKUNDŽIASI „GRAMMY“ NOMINACIJA

FirstNews
2020.12.01
Justin Bieber

Justin Bieber

Los Angeles. „Grammy“ nominacijos toliau kaitina kraują. Ir Justin Bieber (26) pažėrė kritikos. Šį kartą nominacijai, kurioje pats atsidūrė.

4 kartus šiemet Bieber yra nominuotas „Grammy“. Jo albumas „Changes“ pretenduoja tapti geriausiu pop albumu. Būtent tuo ir skundžiasi kanadietis. Jis „Instagram“ rašo: „‘Changes’ buvo ir yra R&B albumas. Keista, kad tokiu jis nepripažintas. (…) Prašau to nelaikyti nedėkingumu, tai tik mano mintys. Priimkite tai arba ne“.

Taip pat ir The Weeknd (30) kritikuoja 2021 m. „Grammy“ nominaciją sąrašą. Hitų kūrėjas negavo nei vienos nominacijos! Tuo tarpu nei vieno hito 2020 m. nesukūrusi Beyoncé (39) yra net 8 nominacijose (Play Radio apie tai jau rašė)!

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*