JUSTIN BIEBER NORI BŪTI GERESNIU ŽMOGUMI

E!
2014.04.23
Justin Bieber

Justin Bieber

Los Angeles. Justin Bieber (20), kaip praneša PlayRadio.lt, pagaliau suprato, kad nebegali būti tokiu žmogumi, kokiu yra dabar.

Kanados pop dainininkas pastaraisiais mėnesiais ne kartą turėjo problemų dėl įstatymų pažeidimų. Jis, matyt, nori tai pakeisti – Bieber nori tapti geresniu žmogumi. „E! News“ šaltinis atskleidė: „Paskutiniu metu tai tapo labai dažna. Dėl visų tų teismo procesų prieš jį, jis pagaliau atsibudo ir suprato, kad reikia grįžti į teisingą kelią – būti tokiu Justin Bieber, koks buvo praeityje. Jis nori keistis ir tapti geresniu žmogumi“.

Prieš Justin Bieber šiuo metu vyksta keli teismo procesai, įskaitant baudžiamąją bylą dėl vairavimo apsvaigus nuo narkotikų ir alkoholio bei vairuotojo užpuolimo.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*