JUSTIN BIEBER METĖ IŠŠŪKĮ TOM CRUISE

Bild
2019.06.12
Justin Bieber

Justin Bieber

Los Angeles. Pop žvaigždei Justin Bieber (25), regis, darosi nuobodu. Dėl to jis metė iššūkį Holivudo aktoriui Tom Cruise (56). Bieber kviečia jį į kovos ringą MMA.

„Twitter“ kanadietis rašo: „Metu iššūkį Tom Cruise kovoti su manimi. Tom, jei tu nesutiksi šios kovos, reiškias tu bijai ir tai bus amžiams. Kas yra pasiruošęs kovai?“.

Kas slepiasi už šio iššūkio, kol kas nėra žinoma. Bet kokiu atveju, Tom Cruise dar neatsakė dainininkui. Visgi, airių kovotojas Conor McGregor (30) pasiūlė kovoti ringe.

„Jei Tom Cruise yra tikras vyras priimti šį iššūkį, ‘McGregor Sports and Entertainment’ tai suderins. Ar Cruise turi kiaušus kovai, kaip, kad kovoja filmuose?“, – rašo McGregor.

Galiausiai Conor McGregor metė iššūkį aktoriui Mark Walhberg (48).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*