JUSTIN BIEBER APLANKĖ KANYE WEST (FOTO)

RTL, Page Six
2020.07.27
Justin Bieber / Kanye West

Justin Bieber / Kanye West

Cheyenne. Daugelis sako, kad Kanye West (43) psichiškai negaluoja. Justin Bieber (26) aplankė savo bičiuli jo rančoje Vajomingo valstijoje.

Reperis paskelbė „Twitter“ momentinę nuotrauką iš susitikimo. Kartu su Bieber į susitikimą vyko ir prodiuseris Damon Dash (49), kuris priklauso West artimam draugų ratui. Nėra žinoma dėl ko tiksliai susitiko vyrai. Kanye West prie nuotraukos parašė, kad Bieber ir Dash pasikalbėjo apie „naujus purškiamų putplasčio sienų prototipus“. Ar tai buvo tiesa, ar sarkazmas, lieka neaišku.

Šiaip ar taip, Kanye West užsibrėžė tapti kitu JAV prezidentu ir jau rengia verksmo pilnas rinkimines kampanijas. Be to, jis savo žmoną Kim Kardashian (39) ir jos motiną kaltina sabotažu ir anytai uždraudė matytis su anūkais (Play Radio apie tai jau rašė).

West fanai abejoja dėl reperio psichikos. Protrūkiai „Twitter“, kuriuos lydi keistos ir nerimą keliančios žinutės, naujo albumo „Donda: With Child“ žadėtas išleidimas liepos 24 d. taip pat neįvyko.

Prodiuseris Dash „Page Six“ teigia, jog West neišprotėjo, kaip daugelis žmonių tikina. „Jis šiek tiek išsekęs, bet laimingas“, – sako jis. Reperis, kenčiantis nuo bipolinio sutrikimo, šiuo metu yra apsuptas žmonių, kurie „myli jį ir jam bus viskas gerai“. Kartu vyrai „meldėsi ir dirbo“.

Justin Bieber taip pat yra pamaldus krikščionis. Vasarį jis lankėsi Kanye West sekmadieninėje bažnyčioje „Sunday Service“ ir ten giedojo su choru.


View this post on Instagram

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*