JUSTIN BIEBER APIE DEPRESIJĄ: NIEKADA NESUSTOSIU KOVOTI

Delfi
2019.04.13
Justin Bieber & Kendall Jenner

Justin Bieber & Kendall Jenner

Los Angeles. Neseniai atlikėjas Justin Bieber (25) pasidalijo sena nuotrauka su modeliu ir bičiule Kendall Jenner (23) iš festivalio „Coachella“ ir socialiniuose tinkluose pasidalijo žinute, kad „kasdien jaučiasi vis geriau“.

„Niekada nenustosiu kovoti“, – rašė dainininkas. Vėliau sekė ir nuotraukos, kuriose jis demonstravo savo tatuiruotes bei rašė, kad atėjo daugiausiai iššūkių atnešiantis laikas. Visi 108 mln. jo sekėjų netruko suprasti, jog taip jų dievukas išreiškia savo jausmus kalbėdamas apie kovą su depresija.

Dar vasarį „People“ rašė, jog artimi atlikėjui šaltiniai patvirtino, kad jis kovoja su depresija ir rimtai gydosi. Tiesa, kai kuriems atlikėjo gerbėjams užkliuvo ir tai, kad neretai jo socialiniame tinkle pasirodo Jenner. Tačiau nuostabos tai neturėtų kelti ji yra jo ir atlikėjo žmonos Hailey Baldwin (22) draugė.

Taip pat tai ne pirmas kartas kai atlikėjas užsimena apie savo kovą su depresija. 2017 metais dalyvaudamas pasauliniame ture jis atšaukė 14 paskutinių pasirodymų, nes jautėsi prastai psichologiškai.

Delfi

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*