JUSTIN BIEBER APGAILESTAUJA DĖL SEKSO IKI VEDYBŲ

Bild
2020.05.20
Hailey & Justin Bieber

Hailey & Justin Bieber

Los Angeles. Justin Bieber (26) pirmą kartą pasimylėjo iki vedybų. Tačiau dainininkas sako, kad gailisi šio savo sprendimo.

Bieber praleido nemažai laiko, kol sutiko savo dabartinę žmoną Hailey (23). Tuo tarpu jis gailisi dėl savo seksualinės patirties. Po vaikystės meilės Selena Gomez (27) kanadietis draugavo su tokiais modeliais, kaip Kendall Jenner (24) ar Sofia Richie (21). Tuomet į Bieber širdį įžengė Hailey ir baigėsi laukiai laikai ir vakarėliai be pabaigos.

„Facebook“ tiesioginėje transliacijoje „The Biebers On Watch“ atlikėjas ir modelis atsakinėjo į fanų klausimus. Vienas žiūrovas norėjo sužinoti, ar sutuoktinių pora norėtų ką nors pakeistis iš praeities. Jis nesigaili, nes tai asmeninio tobulėjimo dalis ir mes visi mokomės iš dalykų. Ir tada: „Jei galėčiau grįžti atgal ir netektų susidurti su kokiu skaudžiu skauduliu, kurį išgyvenau, tikriausiai būčiau išgelbėjęs santuoką. Aš žinau, kad skamba beprotiškai. Seksas gali suklaidinti, kai seksualiai su kuo nors bendrauji“.

Hailey pridūrė: „Pritariu, kad kai kurie dalykai gali būti komplikuoti, kai su kuo nors bendrauji kūniškai“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*