„JURASSIC WORLD“ FILMAVIMUI PANAUDOTI 40 000 KORONA TESTŲ!

Deadline
2020.11.29
"Jurassic World: Dominion"

"Jurassic World: Dominion"

Los Angeles. Kino juostos „Jurassic World: Dominion“ filmavimas po daugybės pertraukų pagaliau buvo baigtas. Tai buvo sudėtinga dėl susidariusios koronaviruso pandemijos.

Kaip dabar paaiškėjo, prireikė net 40 000 koronos testų! „Deadline“ praneša, kad aktoriai ir filmo komanda turėjo izoliuotis mėnesiams. Be to, higienos koncepcija kino studijai kainavo papildomus kelis milijonus JAV dolerių. Režisierius Colin Trevorrow (44) sakė: „Aktoriai ir komanda buvo nepaprastai ištvermingi. Visi prodiuseriai dirbo visą parą, kad išnaudotų visas galimybes. Tai įkvėpė“.

„Jurassic World: Dominion“ kino startas buvo numatytas 2021 m. birželį. Tačiau dabar filmo premjera perkelta į 2022 m. birželį.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*