JULIAN DRAXLER IŠKEITĖ SAVO JAUNYSTĖS MEILĘ?

RTL
2019.11.06
Julian Draxler

Julian Draxler

Berlin. Vokietijos futbolo profesionalas Julian Draxler (26) devynerius metus draugavo su savo jaunystės meile, studente Lena Stiffel (25). Dabar, regis, tarp jų viskas baigta!

Ir dėl to kalta turėtų būti prancūzų šokėja Sethanie Taing? „Instagram“ ji ir vėl pasidalino bendra nuotrauka ir pavadino futbolininką „mano moliūgėliu“. Jiedu kartu sutiko Helovyną (31.10).

Rugsėjo 20 d., kai Julian Draxler šventė savo gimtadienį, Sethanie pasidalino bendra nuotrauka savo „Instagram“ paskyroje. Ten jiedu matyti susikabinę rankomis ir prisiglaudę vienas prie kito. Taing prie nuotraukos parašė: „Laimingo gimtadienio, mano brangusis 🥳❤️“.

Oficialaus pareiškimo iš Julian Draxler apie naują meilę kol kas nėra.


View this post on Instagram

🧟‍♂️🖤🧟‍♀️ Double Trouble with my pumpkin 🎃 @draxlerofficial 🎃 #halloween

A post shared by Sethanie taing 🇫🇷🇰🇭 (@sethanietaing) on


View this post on Instagram

Bah … Happy birthday mein schatz 🥳❤️

A post shared by Sethanie taing 🇫🇷🇰🇭 (@sethanietaing) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*