JUJU UŽ SKOLAS ATJUNGTAS ŠILDYMAS

spot on news
2021.02.23
Juju

Juju

Berlin. Reperė Juju (28) kaip niekada pikta. Per pačius šalčius, kurie Vokietijoje tęsėsi iki praėjusios savaitės vidurio, jai buvo atjungtas šildymas. Priežastis: nesumokėtos sąskaitos.

„Instagram“ Juju pasidalijo žinia, kad jos namuose atjungtas šildymas, nes ji vieną dieną pavėlavo sumokėti sąskaitas. O greitai jis taip pat nebus įjungtas. „Mano bute jaučiasi lyg būtų maždaug minus 2 laipsniai šalčio“, – rašo dainininkė „Instagram“ istorijoje.

„Velniop mane, tai buvo mano pačios klaida! Aš galiu sau leisti viešbutį ir turiu draugų, kur galiu palysti po dušu ir miegoti. Bet, ar manote, kai tai yra visiškai teisinga žmones per tokią temperatūrą [lauke] palikti dvi savaites be šildymo ir šilto vandens? Ir po to paprašyti 400 eurų sąskaitos? Kokie niekšai taip elgiasi?“, – piktinasi Juju.

Beje, šiais metais Vokietijoje nuo šalčio mirė 22 žmonės. „Tiesą sakant, nesu tikra, ar tai ką jūs darote, apskritai yra legalu, kai lauke 0 laipsnių“, – šildymo tiekėjams adresuoja reperė.

Šių metų antroji žiemos pusė ne tik Vokietijoje buvo kaip niekada šalta. Šiuo metu į Vokietiją ir Vidurio Europą atėjo tikras pavasaris. Temperatūra nuo šeštadienio Vokietijoje kai kur pakyla ir virš +20 laipsnių.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*