JUDE LAW TAPO ŠEŠTOJO VAIKO TĖVU! (VIDEO)

RTL
2020.09.15
Jude Law

Jude Law

London. Visai netikėtai Jude Law (47) interviu su Jimmy Fallon (45) atskleidė, kad jis šeštą kartą tapo tėvu.

Į klausimą, kaip jis leidžia laiką koronos metu, aktorius kelias minutes pasakojo apie savo naują hobį – sodininkystę. Ir po to lyg tarp kitko užsiminė: „Ah taip, ir aš tapau tėvu“.

„Tai nuostabu. Mes jaučiamės palaiminti“, – paaiškino Jude. Per koronaviruso pandemiją su savo šeimą jis tapo daug artimesnis. Vis dėlto, naujagimio lyties ir vardo britas neatskleidė pokalbio metu. Ir kada tiksliai jis gimė, aktorius neišdavė.

Žinoma tik tiek, kad vaiko motina – Jude Law žmona Phillipa Coan (33). Su ja jis susituokė 2019 m. Tai yra pirmasis bendras poros vaikas.

Jude Law trys vaikai Rafferty (23), Iris (19) ir Rudy (18) gimė iš santuokos su Sadie Frost (55, 1997-2003). Dukrą Sophia (10) pagimdė eks partnerė Samantha Burke (35), Ada (5) – eks draugė Catherine Harding (29).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*