JUDE LAW IR VĖL TAPS TĖVU!

RTL
2020.05.20
Jude Law & Phillipa Coan

Jude Law & Phillipa Coan

London. Jude Law (47) šeštą kartą taps tėvu. Šį kartą jo būsimo naujagimio motina – jo žmona Phillipa Coan (32).

Tai bus pirmasis jų bendras vaikas. Pora prieš metus susituokė. Neseniai paparaciai pastebėjo pora, o žmonos pilvas buvo akivaizdžiai padidėjęs. Pora nebandė slapstytis nuo fotografų.

Jude jau turi penkis vaikus nuo trijų skirtingų moterų. Apie savo būsimą vaiką Holivudo žvaigždė yra anksčiau sakęs: „Žinoma, [norėčiau šešto vaiko]! Be abejones. Man pasisekė, kad galiu būti su kažkuo, su kuo man linksma labiau nei bet kada“.

Praėjus trims mėnesiams po sužadėtuvių Jude ir Phillipa susituokė Londone 2019 m. gegužę.

Iš pirmosios santuokos su kolege Sadie Frost (54) Jude turi tris vaikus – Rafferty (23), Iris (19) ir Rudy (17). Dukra Sophia (10) gimė iš santykių su Samantha Burke (35). Ada (5) – iš santykių su dainininke Cahterine Harding (28).

judelawdu

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*