JOSS STONE BIJO GIMDYTI

Promiflash
2021.01.10
Joss Stone

Joss Stone

London. Joss Stone (33) ašaroja. Britų dainininkė labai bijo gimdyti!

Praėjusių metų spalį atlikėja atskleidė, kad su savo partneriu Cody DaLuz () laukiasi jų bendro vaiko. Tuomet podkaste šią žinią ji pranešė su dideliu pasididžiavimu. Tačiau gimdymas vis artėja, o Joss negali nusiraminti.

Pastarąsias kelias savaites Josso nėštumas buvo didelis galvos skausmas. Pavyzdžiui, būsima mama kartą pabudo vidury nakties ir ašarodama išgyveno būsimą gimdymą palatoje. „Kažkada vaikas turės gimti. Dabar jis yra viduje. Dieve mano, Jėzau. Kas bus, jei aš suplyšiu į dvi dalis?“, – klausia savęs Joss Stone podkaste „A Cuppa Happy“.

Tačiau Stone iš tikrųjų nereikėtų jaudintis, bent jau kol nebus jokių komplikacijų. „Man einasi gerai, jaučiuosi geriausiai“, – būsimai mamai patvirtino jos gydytojas. Tačiau medicininiai patikimai vistiek neleidžia jai nusiraminti. „Man vistiek nelabai dėl to palengvėjo“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*