„JONAS BROTHERS“ PAVOGĖ DAINĄ? (VIDEO/AUDIO)

FirstNews
2019.03.25
"Jonas Brothers"

"Jonas Brothers"

Los Angeles. Jonas Brothers su „Sucker“ sugrįžo po ilgos pertraukos. Singlas tapo hitu, pasiekęs 1 vietą JAV, tačiau dabar broliai kaltinami plagijavimu.

Indie roko grupė „Portugal. The Man“ yra įsitikinę, kad vaikinų grupės daina skamba panašiai į jų dainą „Fell It Still“. „Twitter“ kolektyvas rašo: „Sąžiningai, ‘Feel It Still’ skamba labai panašiai į The Marvellettes ‘Please Mister Postmann’, ką mes pagarbiai pasakome ir esame dėkingi už kiekvieną šansą, kurį gavome“.

Toliau „Portugal. The Man“ sarkastiškai pridūrė: „Taip, kaip ir @jonasbrothers daro“. Rokeriai turėjo omeny „Jonas Brothers“, kurie neva viešai nesako, kad nukopijavo nuo „Portugal. The Man“ dainos melodiją.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*