JOHNNY DEPP BYLA PRIEŠ AMBER HEARD ATIDĖTA

FirstNews
2019.12.02
Johnny Depp

Johnny Depp

Los Angeles. Birželį Johnny Depp (56) į teismą padavė savo eks žmoną Amber Heard (33). Nors jiedu nuo 2017 m. yra išsiskyrę, tačiau vienas kitą kaltina smurtu ir šmeižtu.

Heard teismui sakė, kad aktorius ją mušdavo. Depp tai neigė. Dabar šis teisminis procesas buvo nukeltas. „Deadline“ skelbia, kad Johnny Depp iki lapkričio mėn. vidurio turėjo pateikti ataskaitą apie savo alkoholio ir narkotikų vartojimą, jei jis buvo. Tačiau aktorius negalėjo iki numatyto termino tai padaryti. Dėl to dabar Amber pareikalavo atidėjimo, ką teismas ir tenkino.

Taip pat yra galimybė, kad Johnny advokatai teisminio proceso pradžioje pateiks dar vieną prašymą atidėti bylą, nes ateinančią vasarą Johnny Depp su savo grupe „Hollywood Vampires“ planavo turą po Europą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*