JOHN NEWMAN SUNKUS IŠBANDYMAI SUTVIRTINO

Balsas.lt
2014.04.21
John Newman

John Newman

London. John Newman (23) teigia, kad patyrė nemažai likimo siųstų išbandymų.

Balsas.lt interviu britų muzikantas sakė: „Jei rašyčiau knygą apie savo gyvenimą, pavadinčiau ją ‘Mano duoklė’.“

Bamas septyniolikos John automobilio avarijoje neteko dviejų geriausių draugų. Susitaikyti su jų mirtimi padėjo muzika. „Prisimenu, sėdėjau su gitara, užsirašinėjau galvoje plaukiančias mintis, verkiau, dainavau, kūriau visą parą, septynias dienas per savaitę“, – prisipažįsta Newman.

2012 metais vaikinui teko patirti dar vieną likimo smūgį – gydytojai jam diagnozavo nepiktybinį smegenų auglį. Nors operacijos dieną Johnas drebėjo iš baimės, ta diena jam įsiminė ir dėl dar vienos priežasties. „Sėdėdamas gydytojų laukiamajame, pirmą kartą per radiją išgirdau savo dainą „Feel The Love“, įrašytą kartu su „Rudimental“. Per jaudulį dėl operacijos visai pamiršau, kad radijo didžėjas Zane Lowe (40) ją pasirinko savaitės įrašu. Tą akimirką apėmė neapsakomas jausmas“, – prisiminimais dalijasi John Newman.

Tarp kitko, John Newman šią vasarą pasirodys ir Lietuvoje. Dainininkas savo pasirodymą surengs „Granatos“ festivalyje.

balsaslt

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*