JEREMY MEEKS IR TANJA TISCHEWITSCH – PORA?

RTL
2020.02.12
Tanja Tischewitsch & Jeremy Meeks

Tanja Tischewitsch & Jeremy Meeks

Köln. Regis, ir Tanja Tischewitsch (30) neatsispyrė modelio Jeremy Meeks (35) grožiui. Vokietė su JAV modeliu, kurio karjera prasidėjo dar kalėjime, neseniai dalyvavo „Lambertz Monday Night Party“ vakarėlyje Kiolne.

Tačiau TV žvaigždutė atskleidė, kad Meeks susipažino Kanuose filmų festivalyje prieš dvejus metus. Bet kaip gi Tanja ir Jeremy vėl susitiko? „‘Instagram’ sužinojau, kad Jeremy yra Kiolne ir buvo pakviestas į tą patį renginį kaip ir aš“, – atskleidė Tanja.

Kol kas nėra aišku, ar Jeremy Meeks ir Tanja Tischewitsch yra pora. Neseniai jis išsiskyrė su „Topshop“ paveldėtoja Chloe Green (28) ir JAV aktore Erica Peeples (35).


View this post on Instagram

Great party 🎈 @lambertz_gruppe @frankaltmann @jmeeksofficial @justustoussis

A post shared by Tanja Tischewitsch (@tanjatischewitsch) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*