JENNIFER LOPEZ SUŽADĖTINIS IŠDUODA JĄ SU KITA?

Bild
2019.03.12
Jennifer Lopez & Alex Rodríguez

Jennifer Lopez & Alex Rodríguez

Los Angeles. Prieš kelias dienas Jennifer Lopez (49) ir Alex Rodríguez (43) susižadėjo. Dabar į naują meilės istorijos skyrių purvo įpylė buvęs A-Rod kolega.

„Twitter“ José Canseco (54), kuris su A-Rod žaidė Niujorko „Yankees“ komandoje, po poros įrašo „Instagram“ apie sužadėtuves parašė: „Ji nežino, kad jis turi romaną su mano eks žmona Jessica (). Vargšė mergaitė neturi jokio supratimo, kas jis yra iš tikrųjų“.

„Aš buvau ten, kai jis jai prieš kelis mėnesius paskambino“, tikina Canseco. „Alex Rodríguez, paklausyk, tu esi šūdo gabalas, nes apgaudinėji Jennifer Lopez“.

Po to „Twitter“ José Canseco patalpino net savo telefono numerį ir parašė, jog Lopez „gali paskambinti bet kada, jei tik nori sužinoti tiesą“. Sportininkas net patikino galįs pasitikrinti melo detektoriumi dėl šios istorijos.

Kol kas naujai iškepta sužadėtinių pora tokių kaltinimų nekomentuoja, rašo „Bild“.

Beje, Lopez sužadėtuvių žiedas vertas nuo 800 000 iki 4 mln. JAV dolerių! Jei paaiškės, kad A-Rod apgaudinėja ją su kita moterimi, teks žiedą gražinti.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*