JENNIFER LOPEZ: PENKIASDEŠIMTIES MANIAU, KAD JAU VISKAS BAIGTA

Elle
2020.03.24
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Los Angeles. Jennifer Lopez (50) švenčia sėkmingą karjerą, kuri vis dar tęsiasi.

Jos filmas „Hustlers“ uždirbo daug pelno, po to ji dainavo „Super Bowl“ finalo pertraukoje, greitai ištekės ir viskas sulaukus 50 metų. Tačiau anksčiau dainininkė manė, kad jos karjera tokių metų jau bus baigta. Tai J.Lo atskleidė interviu su „Elle“. Ji sakė: „Papasakosiu jums, ką būčiau norėjusi žinoti apie buvimą 50-ies, kai buvau jaunesnė: tai nėra baigta. Kai buvau antrąjame savo dešimtmetyje, nežinau, ką aš maniau apie 50-metį, išskyrus, kad tai tiesiog pabaiga“.

„Aš nebūčiau pagalvosi, kad tai taps mano gyvenimo geriausias etapas. Nebūčiau pagalvojusi, kad mano karjera nuraus stogą ir tai, nors aš jau ilgą laiką tai darau. Dabar aš turiu daug patirties. Aš įgijau žinių ir jas dabar naudoju savo naudai“, – tęsia Lopez.

Beje, Jennifer Lopez vis dar mielai avi kedus. Amžius tam ribų, regis, neturi. „Norite tikėkite, norite ne, bet aš juos labai dažnai aviu“, – paprastai su aukštakulniais matoma Jennifer Lopez pridūrė interviu.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*