JENNIFER ANISTON PADĖKOS DIENĄ ŠVENTĖ SU SAVO EKS VYRU

Bild
2019.11.30
Jennifer Aniston, Jimmy Kimmel & Justin Theroux (c.)

Jennifer Aniston, Jimmy Kimmel & Justin Theroux (c.)

Los Angeles. Jennifer Aniston (50) Padėkos dieną (28.11) sutiko su būriu draugų. Tarp jų buvo ir eks vyras Justin Theroux (48). Žiniasklaida dar visai neseniai rašė, kad santuokoje aktorė buvo ne kartą patyrusi smurtą ir, neva, dėl to jiedu išsiskyrė.

Į prabangius pietus Jennifer pakvietė visą krūvą gerų draugų – tarp jų buvo „Friends“ draugė Courteney Cox (55), JAV TV pokalbių laidos vedėjas Jimmy Kimmel (52) ir aktorius Jason Bateman (50).

Justin Theroux bendrą nuotrauką paviešino savo „Instagram“ paskyroje. Ten jis parašė: „Labai, labai dėkingas už tuos draugus ir tuos vakarus“.

Neseniai paskelbti skubiosios pagalbos iškvietimo įrašai pateikė visiškai naują vaizdą apie iš pažiūros harmoningus santykius tarp aktorių poros.

2018 m. balandžio mėn., praėjus dviem mėnesiams po oficialaus poros išsiskyrimo, policija sulaukė telefono skambučio. Jame teigiama, kad Jennifer garaže 2:49 val. ryte stovi nuoga moteris ir „grasina vyrui aukai galimu peiliu“. Skambinantysis pabrėžė, kad smurto šeimoje buvo daugiau. Tačiau oficialiuose dokumentuose sakoma: „Nebuvo jokių problemos ženklų“, kai atvyko policija.

Nors skubios pagalbos iškvietime dalyvavę asmenys nebuvo įvardinti, tačiau kai kurie įrodymai rodo, kad tai galėjo būti Jennifer ir Justin. Nes: praėjus kelioms dienoms po skubios pagalbos iškvietimo, Jennifer viešumoje pasirodė su tvarsčiu aplink ranką.

Netrukus prieš skubios pagalbos iškvietimą Theroux pirmą kartą pasirodė su modeliu Erika Cardenas (26) Niujorke. Ar tai buvo galimo eskalavimo priežastis?

Kitame kovo mėn. tel. 911 iškvietime anoniminis skambintojas teigė, kad Jennifer Aniston namuose vyksiančiame vakarėlyje „platinami ir parduodami NARCO“.

Tačiau šis kaltinimas nedavė rezultato, nes policija negalėjo apžiūrėti nekilnojamojo turto neturėdama kratos orderio.

Jennifer Aniston atstovas visa tai neigia, tačiau kiti šaltiniai tvirtina, kad 2017 m. gruodžio mėn. Aniston ir Theroux namuose įvyko ginčas, po kurio aktorius laikinai persikėlė į viešbutį.

Visgi, naujausia nuotrauka iš Padėkos dienos vakarienės liudija apie Aniston atlaidumą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*