JAMIE LYNN SPEARS IŠGYVENO BAISIAUSIĄ KOŠMARĄ, KOKĮ GALI IŠGYVENTI MOTINA

RTL
2020.05.19
Jamie Lynn Spears

Jamie Lynn Spears

Los Angeles. Matyti kaip miršta tavo vaikas, yra didžiausias tėvų košmaras. Tokį košmarą išgyveno ir Britney Spears (38) sesuo Jamie Lynn (28).

Tai įvyko 2017 m. vasario 5 d. Tuo metu 8 metų buvusi jos dukra Maddie Briann Aldridge (11) patyrė nelaimę. „Mes galvojome, kad visiems laikams ją praradome“, – prisimena Jamie Lynn Spears.

Pokalbių šou „Better Together With Maria Menounos“ dabar ji prisimena, kaip baisu tada jai buvo prarasti savo vaiką ir kaip dramatiškai Maddie kibosi į gyvenimą. Tuomet mergaitė važiavo su keturračiu, kuriam JAV nėra amžiaus apribojimų. Jį ji gavo per savo gimtadienį. Mašina prarado kontrolę ir įvažiavo į tvenkinį, kur Maddie 2 min. išbuvo po vandeniu.

Jamie Lynn ir jos vyras Jamie Watson (37) iš pradžių negalėjo išlaisvinti savo dukters iš transporto priemonės. „Tai yra blogiausia, kas gali tau nutikti. Tu žvelgi į vaiką ir galvoji, kad jį praradai“, – prisimena Jamie avarijos dieną.

Beje, vasario mėn. savo „Instagram“ paskyroje ji pasidalino avarijos metinių sukakties dieną dukters nuotrauka iš ligoninės ir parašė: „Prieš trejus metus įvyko Super Bowl rungtynės vasario 5 d. ir aš niekada to nepamiršiu, kadangi tai buvo diena, kuri sustojo visam gyvenimui. Tai prasidėjo kaip kiekvienas sekmadienis, mes nuėjome į bažnyčia, aplankėme šeimą ir staiga pabandėme išgelbėti savo dukters gyvenimą. Matėme, kaip ji nuvažiavo ir manėme, kad amžiams ją praradome. Atrodė, kad gyvenimas visiškai sustojo suktis. Aš dar niekada nekalbėjau detaliai apie šią dieną ir kas nutiko tada, bet ką aš noriu pasakyti, – Dievas mums padovanojo tikrą stebuklą. Maddie yra ne tik su mumis, bet ir visiškai sveika“.

Dvi dienas Maddie gulėjo komoje ir staiga ji pabudo. Iki šiandien jai neliko jokių traumos požymių. Tai yra tikras stebuklas.


View this post on Instagram

3 years ago today, Super Bowl Sunday fell on February 5th, and I’ll never forget that, because it was the day my whole world stopped. It started like most Sunday’s, going to church, visiting family, to suddenly trying to save my daughters life, to them taking her away, to us believing we had lost her forever, and it literally felt like the world stood still around me. I have never spoken fully in detail about that day, and the events that followed, but what I will share is that God blessed us with a true miracle. Maddie not only stayed here with us, but she made a full recovery. I know so many of you prayed so hard for us, so I will never let this day pass without thanking each of you for every single prayer you said for us, and I hope you all know we do not take this huge blessing we were given for granted, because most are not as fortunate, and we are fully aware of that horrible and unfair fact. I am filled with gratitude today, and everyday, even on the bad days, because even those days are a gift, that so many others would give anything for just to have their loved ones back. Let’s all be thankful for the tiny miracles in our lives everyday, that we may take for granted, because it could all change in a second. Thank y’all for always being there for me and my family, we appreciate you and love you so much. #MiracleAnniversary

A post shared by Jamie Lynn Spears (@jamielynnspears) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*