JAMAL MURRAY ATSIPRAŠĖ UŽ PAVIEŠINTĄ SEKSO VAIZDO ĮRAŠĄ (VIDEO)

International Business Times
2020.03.24
Jamal Murray & Harper Hempel

Jamal Murray & Harper Hempel

Denver. NBA žvaigždė Jamal Murray (23) prieš kelias dienas „Instagram“ tariamai tapo įsilaužimo auka. Jo paskyroje atsirado vaizdo įrašas, kuriame matoma kaip jam čiulpia jo mergina, tinklinio žaidėja Harper Hempel (23).

„Nuggets“ komandos krepšininkas teigia, kad kažkas įsilaužė į jo paskyrą. Dabar Murray „Twitter“ rašo: „Pirmiausia norėčiau atsiprašyti savo gerbėjų. Mano paskyra buvo nulaužta, šiuo metu dirbama šiuo klausimu. Ačiū“.

Netrukus po paviešinimo vaizdo įrašas buvo greitai ištrintas. Vis dėlto, daugelis gerbėjų spėjo jį išsisaugoti ar padaryti ekrano kopiją. Daugelis mano, kad krepšinio žvaigždė tiesiog netyčia įkėlė sekso video į savo paskyrą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*