JACKIE CHAN SAVO PINIGUS IŠSVAISTĖ PROSTITUTĖMS

FirstNews
2018.12.04
Jackie Chan

Jackie Chan

Los Angeles. Jackie Chan (64) prisipažino, kad prarado daug pinigų prostitutėms, azartiniams lošimams ir dosnioms dovanoms.

Aktorius kaltina savo nesaugumą ir nebrandumą. Tuo metu jis net girtas važiuodavo automobiliais, du prabangius iš jų jis sudaužė. Apie tai Chan rašo savo naujoje autobiografijoje „Never Grow Up“. Knygoje jaunas dienas Jackie Chan apibūdina taip: „Mes visi žinojome, kad taip gyvendamas gali nesulaukti kito saulėtekio. Mes turėjome trumparegį mentalitetą gautus pinigus kuo greičiau išleisti. Aš pradėjau su labai daug grynųjų. Po to, kai gyvenau skurde, pinigai tapo saugumu. Man patiko, kad aplink mane buvo daug žmonių ir kiekviena vakarienė buvo kažkas tokio. Maždaug prieš dešimt metų aš išdalinau du milijonus dolerių, apmokėdamas kitų sąskaitas restoranuose. Visada sau dovanodavau ekstravagantiškas dovanas, kaip laikrodžius, automobilius, pagal užsakymą pagamintas odines striukes arba brangius vynus“.

Nepaisant didelių turtų, jo nepripažinta dukra Etta Ng Chok (18) turi miegoti po tiltu. Ji ir jo draugė, kurios neseniai susituokė, „YouTube“ video paskelbė: „Jau mėnuo kaip esame benamės – dėl mūsų homofobiškų tėvų. Mes netgi jau miegojome po tiltu“. Mergina prieš kelis mėnesius prisipažino esanti lesbietė.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*