ĮVYKO PIRMASIS SINÉAD O’CONNOR VIEŠAS PASIRODYMAS SU HIDŽABU (VIDEO)

Heute
2019.09.11
Sinéad O'Connor

Sinéad O'Connor

Dublin. Nuo praėjusių metų Sinéad O’Connor (52) išpažįsta Islamą (Play Radio apie tai jau rašė). Nuo tada ir nebuvo girdėti nieko apie dainininkę. Iki šiol!

Pirmą kartą po 5 metų atlikėja pasirodė TV eteryje. Su vardu Shuhada Sadaqat ji pasirodė airių RTÉ One šou „The Late Late Show“. Muzikinio sugrįžimo metu ji dėvėjo hidžabą. Buvusi muzikos žvaigždė atliko savo hitą „Nothing Compares 2 U“ ir „The Pogues“ klasiką „Rainy Night In Soho“.

Kaip praneša austrų heute.at, Sinéad O’Connor sakė: „Mėgaujuosi būdama scenoje. Maniau, kad tai niekada daugiau manęs nebedomins“. Be to, ji atskleidė, kad planuoja kitus savo pasirodymus.

Tarp kitko, musulmonų vardas Shuhada Sadaqat iš arabų kalbos reiškia Kankinė.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*