IŠSISKYRĖ „SUNRISE AVENUE“ (VIDEO)

Bild
2019.12.03
Samu Haber "Sunrise Avenue"

Samu Haber "Sunrise Avenue"

Helsinki. Suomijos grupė „Sunrise Avenue“ paskelbė apie išsiskyrimą.

Grupės lyderis Samu Haber (43) sakė: „Kartu mes nusprendėme sustoti. Tai yra didelis sprendimas ir tas mūmyse buvo jau seniai. Kažkada atėjo taškas, kai mes supratome, jog to tęsti nebegalima“.

Muzikantas spaudos konferencijoje Helsinkyje paaiškino: „Už šio žingsnio slypi daug priežasčių – ir jas sunku suprasti išoriniam pasauliui. Aš visus rugpjūtį pasikviečiau į namus. Mes sėdėjome virtuvėje ir sutarėme dėl paskutinio žingsnio. Tada pasijutome palengvėję, nors yra sunku palikti kažką gražaus už savęs“.

Tai reiškia, kiekvienas grupės narys pasuks skirtingais keliais. Samu Haber tai jau daro paskutinius kelerius metus. Jis yra žiuri narys „The Voice Of Germany“, taip pat dainavo su kitais atlikėjais. Taip pat muzikantas buvo atsakingas už beveik visas „Sunrise Avenue“ dainas, o dabar galės susikoncentruoti ties soline karjera.

Beje, 2020 m. vasarą „Sunrise Avenue“ paskutinį kartą leisis į kelionę. Grupė surengs koncertus Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje ir Suomijoje.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*