IŠSISKYRĖ FRANK OTTO IR NATHALIE VOLK

RTL, Bild
2020.12.02
Nathalie Volk & Frank Otto

Nathalie Volk & Frank Otto

Berlin. Katalogų ir internetinės parduotuvės „Otto“ bosas Frank Otto (63) išsiskyrė su savo drauge Nathalie Volk (23). Modelis, išsiskyrusi su vokiečių milijonieriumi, regis, neliūdi. Ji jau turi naują draugą – rokerį Timur Akbulut.

Nathalia ir Frank penkerius metus buvo pora. Tačiau gandai apie naują Nathalie romaną sklandė jau kurį laiką. Tačiau Otto ir Volk išsiskyrė draugiškai. Buvusi „Germany’s Next Topmodel“ dalyvė laikraščiui „Bild“ sakė: „Frank ir aš, nepaisant to, esame geri draugai ir verslo partneriai. Jis tiki manimi ir norėtų toliau mane skatinti kaip menininkę“.

Kodėl Nathalie ir Frank išsiskyrė, nėra žinoma. Tačiau, panašu, kad šeima yra kalta dėl jų meilės pabaigos. „Mano pačios šeima mane išnaudojo dėl Frank pinigų. Išmokau, kad šeima reiškia ne tai, kad yra susiję krauju, bet pagarba ir ištikimybe“.

Beje, Timur Akbulut 11 metų sėdėjo kalėjime. Tiesa, Nathalie Volk „Instagram“ pasikeitė savo vardą į Miranda DiGrande ir kartu su Timur gyvena Turkijoje.

Frank Otto išsiskyrimo naujienų dar nepakomentavo.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*