IR MATTHEW MCCONAUGHEY PRISIJUNGĖ PRIE „INSTAGRAM“

RTL
2019.11.06
Matthew McConaughey

Matthew McConaughey

Los Angeles. Matthew McConaughey (50) pasekė Jennifer Aniston (50) pėdomis ir pirmadienį (04.11) prisijungė prie „Instagram“ bendruomenės.

Savo fanams visame pasaulyje Holivudo žvaigždė padarė puikią dovaną – jis susikūrė savo „Instagram“ paskyrą, kur įkėlė savo pirmąjį video pranešimą. Ten jis sako: „Kai žmonės ateina į mano puslapį, noriu, kad jie mane matytų. Tai yra mano pirmasis nuotykis dalinantis savimi su pasauliu ir aš dėl to truputį nervinuosi“.

Aktoriaus kolegė Reese Witherspoon (43) pasveikino Matthew prisijungus prie „Instagram“. Ji komentaruose parašė: „Woohoo!! Instagram kątik tapo daug geresnis“.

Matthew McConaughey socialinė medija nėra naujieną. Jau 10 metų jis aktyviai reiškiasi „Twitter“.

Per dieną aktorius sulaukė apie 1 mln. sekėjų.


View this post on Instagram

officially mcconaughey

A post shared by Matthew McConaughey (@officiallymcconaughey) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*