ICE-T: ŠEIMOS PLANAVIMAS SU COCO?

In Touch
2014.04.23
Coco & Ice-T

Coco & Ice-T

Los Angeles. Ice-T (56) netrukus gali tapti nauju tėčiu, rašo PlayRadio.lt.

Jo žmona Coco (35) po 13 metų santykių, atrodo, yra pasirengusi pradėti šeimą. „Ice ir aš esame labai organizuoti“, – juokiasi blondinė žurnalo „In Touch“ interviu metu. „Mes turime didelį sąrašą dalykų, kuriuos turime padaryti. Sąraše yra ir kūdikis! Visada sakiau, kad sulaukusi 35-erių, norėčiau pagalvoti apie kūdikį“.

Šiuo metu Coco ruošiasi pradėti vaiką. Ji atskleidė: „Aš ruošiuosi su vitaminais ir visais tais dalykais, kad mano kūnas būtų pasiruošęs“.

Reperis Ice-T ir erotikos modelis Coco, kurios tikrasis vardas Nicole Austin, susituokę nuo 2005 m. gruodžio. Ice-T turi du vaikus iš ankstesnių santykių.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*