HUGH JACKMAN ABEJOJA DĖL KARJEROS PASIRINKIMO

FirstNews
2019.06.13
Hugh Grant

Hugh Grant

Los Angeles. Hugh Grant (58) yra daugybę apdovanojimų pelnęs aktorius. Tačiau jis mano, kad jo karjeros pasirinkimas buvo nesėkmingas.

Prie apvalaus stalo diskusijos „The Hollywood Reporter“ studijoje Holivudo aktorius sakė: „Kiekvienas sprendimas, kurį priėmiau, tikriausiai buvo neteisingas“.

Su amžiumi ateina ir savotiškumas. Grant paklaustas, dėl ko žmonės nustemba su juo susitikę, jis atsakė: „Kad aš esu pasibjaurėtinas. Žmonės mato mane komedijose, kuriuose vaidinu mielą vaikiną, ir galvoja ‘O, Hugh turi būti šaunus’. Bet aš esu bjaurus“.

Beje, Hugh Grant šiuo metu filmuojasi Guy Ritchie (50) kino juostoje „The Gentlemen“. Kada filmas pasirodys, nėra žinoma.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*