HOPPLA! BANGOS ATIDENGĖ MICHELLE HUNZIKER KRŪTIS! (FOTO)

Bild
2020.06.26
Michelle Hunziker

Michelle Hunziker

Varigotti. Trečiadienį (24.06) Michelle Hunziker (43) mėgavosi saule ir jūros vandeniu su savo mažiausiomis dukrelėmis Sole (6) ir Celeste (5). Staiga jai pliuškenantis vandeny, bangos paparaciams suteikė įspūdingų kadrų!

Vokietijos, Šveicarijos ir Italijos TV laidų vedėja, modelis mėgavosi +26’C temperatūrą siekiančiame jūros vandenyje, kai staiga nuslydo jos viršutinė bikini dalis ir pasimatė krūtų speneliai.

Birželio pradžioje Michelle Hunziker atidarė maudynių sezoną. Jau tada ji pademonstravo savo nepriekaištingą figūrą, visai nepanašią į koronos krizės kūną. Hunziker atskleidė, kad karantino metu sveikai maitinosi ir daug sportavo (Play Radio apie tai jau rašė).

6,w=993,q=high,c=0.bildhunzikervienuolika hunzikerdesimt hunzikerdevyni hunzikerastuoni hunzikerseptyni hunzikersesi hunzikerpenki hunzikerketuri hunzikertrys hunzikerdu

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*