HILARIA BALDWIN KILMĖ: PIRMASIS PARTNERIS NUTRAUKĖ SU JA BENDRADARBIAVIMĄ

RTL
2021.01.12
Hilaria Baldwin & Eduardo Pau Lucas

Hilaria Baldwin & Eduardo Pau Lucas

Los Angeles. Debatai apie tikrą Hilaria Baldwin (37) kilmę daro įtaką jos reklamos partneriams. Firma „Cuties Baby Care“ baigė bendradarbiavimą su aktoriaus Alec Baldwin (62) žmona.

Kompanijos paaiškinime rašoma, kad nuo 2020 m. pabaigos firma ir Hilaria eina atskirais keliais. Jie dėkoja „už palaikymą, kurį ji suteikė 2020 m.“ ir palinkėjo jai bei jos šeimai „sveikatos ir laimės tęstinumo naujaisiais metais“.

Baldwin kompanijos produktus reklamavo „Instagram“. Jogos mokytojai dar liko sutartys su „Mattel“ ir „Fisher-Price“.

Metų metus žmonės spekuliuoja apie Hilaria Baldwin ir jos ispaniškas šaknis. Neva ji kalba su akcentu ir jos vardas Hilaria buvo pakeistas. Iš tikrųjų moteris gimė Bostone Hillary Hayward-Thomas vardu. „Instagram“ ji paaiškino, kad dalį vaikystės ji praleido Ispanijoje.

Jos akcentas keičiasi pagal kalbą, kuria ji daugiau kalba. Vardą Hilarry ji naudoja JAV, o Hilaria – Ispanijoje. „Mano visa šeima mane vadina Hilaria“, – sako Alec Baldwin žmona.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*