HERCOGIENĖ MEGHAN DIRBS KARTU SU „DISNEY“?

Times, RTL
2020.01.13
Harry & Meghan

Harry & Meghan

Los Angeles. Nedaug kas galėjo įsivaizduoti, kad princas Harry (35) ir hercogienė Meghan (38) paskelbs apie savo apsisprendimą išstoti iš Karališkosios šeimos.

Princas Charles (71) tariamai nori išskirti porą, Donald Trump (73) reiškia užuojautą karalienei Elizabeth II (93) vieno interviu metu, Meghan netikra sesuo Samantha (54) vėl pradėjo piktažodžiauti o „Madame Toussauds“ muziejus pašalino Harry ir Meghan vaškines figūras iš Didžiosios Britanijos karališkiesiems rūmams skirto kampelio. Tačiau pati Meghan, regis, žengs naują žingsnį savo karjeroje. Kaip rašo britų „Times“, hercogienė bendradarbiaus su kino kompanija „Disney“ Los Andžele.

Kadangi pora paskelbė ir apie finansinį nepriklausomumą, Harry ir Meghan reikės iš kažkur užsidirbti pinigų. Tiesa, princas Harry iš motinos princesės Dianos (†36) paveldėjo keliasdešimt milijonų, tačiau sėdėti sudėjus rankų jiedu nesiruošia. Laikraštis „Times“ rašo, kad Meghan pasirašė dubliavimo sutartį su „Disney“. Hercogienė paskolins savo balsą dar nežinomam personažui animaciniame filme. Visgi, užuot Meghan sumokėjus užmokestį už darbą, „Disney“ pinigus perves labdaros organizacijai „Elephants Without Borders“. Ši organizacija rūpinasi visų laukinių gyvūnų apsauga nuo brakonierių.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*