HELENE FISCHER PASIEKĖ TOPO REKORDĄ

GfK Entertainment
2019.11.27
Helene Fischer "Best Of" CD

Helene Fischer "Best Of" CD

Baden-Baden. Helene Fischer (35) savo karjeroje jau pasiekė daug rekordų. Tačiau dabar ji gali džiaugtis dar vienu, itin svarbiu pasiekimu.

Vokietijos muzikos topus sudaranti firma „GfK Entertainment“ paskelbė, kad Fischer 2010 m. išleistas albumas „Best Of“ praėjusį penktadienį (22.11) net 350-tą kartą pateko į Vokietijos albumų TOP 100. Šią savaitę „Best Of“ puikuojasi 37 vietoje. Taip Helene Fischer albumas sumušė visus iki šiol pasiektus rekordus Vokietijos albumų tope.

349 kartus šalies albumų TOP 100 yra patekęs Helene Fischer muzikos žanro kolegės Andrea Berg (53) albumas „Best Of“, kuris pasirodė 2001 m.

Abejų atlikėjų „Best Of“ albumus sudėjus kartu jie pateko į Vokietijos albumų TOP 100 net 1247 kartus, t.y., apie 24 metus! Ir tai yra naujas pasiekimas oficialiaus Vokietijos albumų topo istorijoje nuo 1977 m.

Iki šiol tokį rekordą buvo pasiekęs rokeris Peter Maffay (70) (1224 savaitės tope).

Kompanija „GfK Entertainment“ surenka 90 proc. visų parduotų muzikinių singlų, albumų, kitų muzikinių formatų duomenis ir sudaro atitinkamus topus. Iš viso firma bendradarbiauja su 2800 muzikos prekių įsigijimų vietų. Tai sudaro paprasta prekyba fizinėse vietose, el. parduotuvėse, parsisiuntimų portaluose ir muzikos perklausų platformose.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*