HEIDI KLUM TĖVAS APIE LIETUVĘ GERDA LEWIS: SU JA MES GERAI UŽDIRBOME!

Gala, Bild
2019.11.27
Heidi & Günther Klum / Gerda Lewis

Heidi & Günther Klum / Gerda Lewis

Köln. Net ir pralaimėtojai gale gali laimėti. Šią patirtį išgyveno lietuvė Gerda Lewis (27), kuri Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje šiuo metu yra mega žvaigždė.

2018 m. Heidi Klum (46) TV šou per PRO7 „Germany’s Next Top Model“ lietuvė užėmė tik 17 vietą. Šiemet Gerda Lewis sužibėjo RTL šou „Bachelorette“. Laida tapo populiariausia vakaro programa Vokietijoje. Už tai ji uždirbo labai daug pinigų. Šiuo metu Kiolne gyvenanti lietuvė „Instagram“ turi apie 1 mln. sekėjų.

Apie tai Heidi Klum tėvas, modelių agentūros „ONEeins“ vienas iš įkūrėjų Günther Klum (74) atskleidė žvaigždžių žurnalui „Gala“: „Su Gerda mes gerai uždirbame. Ji yra patraukli ir seksuali“.

Žinoma, Klum tėvas nemini skaičių. Pagal Inkifi.com duomenis, Gerda Lewis už vieną „Instagram“ įrašą uždirba apie 4500 eurų.

Iš šios sumos dalis pinigų eina mokesčiams, dalis ir „ONEeins“.

Jei Günther Klum ir jau pensijinio amžiaus, bet jis niekur nenori trauktis iš verslo. „Ar turėčiau sėdėti kampe ir laukti, kol ateis mirtis? Ne!“, – sako Klum. „Bet aš vis mažiau sėdžiu biure. Tai daro visos mano penkios margaitės. Aš rūpinuosi finansais“.

Tai galioja ir Gerda Lewis. Influencerė savo „Instagram“ paskyroje teigia: „Manau, kad yra svarbu, žinoti savo vertę ir reikalauti to, ko esi verta“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*