HEIDI KLUM KRITIKUOJAMA DĖL BERLYNO SIENOS JOS KIEME (VIDEO)

RTL
2019.09.09
Sarah Kuttner / Heidi Klum

Sarah Kuttner / Heidi Klum

Los Angeles. Heidi Klum (46) ir Tom Kaulitz (30) grįžo iš savo vestuvių Kapryje ir mėgaujasi gyvenimu Los Andžele. O neseniai Vokietijos topmodelis „Instagram“ pasigyrė dovana iš savo naujojo vyro – Berlyno siena!

Tačiau buvusi VIVA laidų vedėja ir rašytoja Sarah Kuttner (40), kuri užaugo Rytų Berlyne, nemano, kad pasistatyti griuvusios Berlyno sienos likučius savo kieme yra pozityvus dalykas. „Twitter“ Kuttner rašo: „Ar aš per daug smulkmeniška? Išskyrus dekadansą*: prie šios sienos buvo verkiama, patruliuojama, šaudoma ir mirštama. Ji reiškia nieko gero. O dabar priešais Heidi namą?“.

Vaizdo įraše Heidi teigė, kad jos vyras gimė likus keturioms savaitėms iki Berlyno sienos nugriovimo (1989 m.) Rytų Berlyno pusėje. Jis sugebėjo užaugti Vokietijoje, kurios jo tėvai nežinojo. Heidi norėjo kiekvieną rytą pažvelgti į sieną ir prisiminti, kad sienos krenta ir jų nereikia statyti.

Viena mergina po Sarah Kuttner įrašu pakomentavo: „Sienos fragmentai priklauso kaip paminklai muziejuose (mielai visame pasaulyje), bet ne kaip dekoracija priekiniame sode. Aš taip pat smulkmeniška“. Kitas pridūrė: „Ne, tu nesi per daug smulkmeniška. Manau tai šlykštu ir tai yra dekadansas“. Trečias: „Manau tai taip pat yra beskonybė“. „Ji tiesiog visiškai paviršutiniška, puošia save, nors su tuo neturi nieko bendra“.

*Dekadansas (iš lot. de + cadere) – visuomenės, valstybės, bendruomenės būklė kuomet pasireiškia kultūros, meno, moralės, dvasingumo nuosmukis, klesti hedonizmas, chaosas, egoizmas.

 

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*