HARRY STYLES: NUTOLO NUO „ONE DIRECTION“?

FirstNews
2014.03.19
Harry Styles

Harry Styles

London. Harry Styles (20) pastaraisiais mėnesiais labai nutolęs nuo savo grupės kolegų.

Zayn Malik (21), Niall Horan (20), Louis Tomlinson (22) ir Liam Payne (20) neva jaučiasi, tarytum Harry daugiau nebepriklausytų grupei „One Direction“. Pagrindas tam yra tai, kad Harry pastaruosius mėnesius mažai laiko praleido su vaikinų grupe, o mieliau mėgavosi gyvenimu Los Angeles.

Žinantysis situaciją sakė britų „Sun“: „Vaikinai iš Harry nori, kad jis jiems užtikrintų, kad jis ilgam laikui liktų grupėje. Jie nepakęs, kad jis jais naudojasi tik savo karjeros tikslams. Jie nori žinoti, kas iš tikrųjų vyksta. Yra taip tartum jis dabar gyventų du gyvenimus: vieną Amerikoje ir kitą – darbas grupėje. Dabar jis turi sugrįžti ir elgtis taip, tartum mes vėl būtume geriausi kolegos? Tai neįtikėtina!“.

Tarp kitko, sklando gandai, kad Harry Styles žada palikti grupę ir tęsti solinę karjerą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*