HARRY IR MEGHAN: PASKUTINIS ŽINGSNIS VISIŠKO „MEGXIT“!

Bild
2021.02.19
Harry & Meghan

Harry & Meghan

London. Penktadienį (19.02) nuspręsta oficialiai: princas Harry (36) ir jo žmona, hercogienė Meghan Markle (39) nebegrįš į savo karališkąsias pareigas. Taip pat ir karinių laipsnių neteks princas!

Tai penktadienį paskelbė Bekingemo rūmai Londone. Dabar Amerikoje gyvenanti pora visiškai pasitraukia. Remiantis rūmų pareiškimu, Harry ir Meghan pranešė karalienei apie šį sprendimą.„Sasekso hercogas ir hercogienė jos Didenybei karalienei patvirtino, kad niekada nebeatliks jokių karališkų pareigų. Po ilgų pokalbių su hercogu, karalienė paskelbė, kad atsisakant karališkosios šeimos titulų negalima tęsti pareigų, susijusių su valstybės tarnyba. Todėl hercogo ir hercogienės garbės kariniai paskyrimai ir karališkieji mecenatai bus gražinti jos didenybei, prieš juos priskiriant kitiems karališkosios šeimos atstovams. Nors šis sprendimas visus paveikė labai skaudžiai, hercogas ir hercogienė ir toliau bus mylimi šeimos nariai“, – rašoma oficialiame Bekingemo rūmų pranešime.

Vis dėlto, Harry ir toliau turės Sasekso hercogo titulą, o Meghan – Sasekso hercogienės.

Princas Harry ir Meghan Markle susituokė 2018 m. gegužę. Po metų jiems gimė sūnus Archie (1). Prieš kelias dienas pora pranešė, kad laukiasi antrojo vaiko. Liepą Meghan patyrė persileidimą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*