HARRISON FORD GREITAI BUS PALEISTAS IŠ LIGONINĖS

New York Daily News
2014.06.26
Harrison Ford

Harrison Ford

London. Harrison Ford (71) po pėdos traumos greitai bus išleistas gydytis namo. PlayRadio.lt rašo, kad aktorius bus paleistas neįgaliųjų vėžimėlyje.

Aktorius buvo operuotas po birželio 12 d. patirtos traumos, kai filmavimo metu ant jo kojos užgriuvo metalinės „erdvėlaivio“ durys. Ford sraigtasparniu buvo išgabentas į ligoninę Oksforde, kur nuo tada yra gydomas. Pasak „New York Daily News“, savaitgalį (28.06/29.06) aktorius turėtų grįžti į Ameriką, kur aštuonias savaites praleis reabilitacijos ligoninėje.

Beje, Dėl šios traumos filmo „Star Wars VII“ („Žvaigždžių Karai VII“) premjera nukelta neribotam laikui. Buvo planuota filmą kino teatrams pristatyti 2015 m.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*