HANK VON HELL: INTERNETAS YRA ATSAKINGAS UŽ TAI, KAD VAIKAI KLAUSO ŠŪDINĄ MUZIKĄ

Krone
2020.06.26
Hank von Hell

Hank von Hell

Wien. Hank von Hell (48) pristato savo antrąjį albumą „Dead“. Ta proga jis atskleidė, ką galvoja apie masinę muziką, kuri užvaldė vaikus ir jaunimą.

Interviu su austrų „Krone“, Hank von Hell sakė: „Atėjo laikas sukurti puikų, linksmą ir šaunų rokenrolą. Internetas yra atsakingas už tai, kad vaikai šiandien klauso tiek daug šūdinos muzikos, o jaunimo kultūra yra pasibaisėtina. Bet šie vaikai yra protingi, jūs tiesiog turite jiems duoti geros muzikos. Rokenrolas yra mano pagrindinė sritis. Aš daug laiko praleisdavau už jo ribų ir išbandžiau visokius skirtingus dalykus, bet staiga balsas man pasakė, kad vėl atėjo laikas gerai muzikai“.

Hank von Hell dainavo norvegų grupėje „Turbonegro“ maždaug 20 metų ir apie dešimt metų daugiausia dėmesio skyrė radijo laidoms, kulinarijos knygoms ir savo solinei karjerai.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*