GWYNETH PALTROW SU VYRU GYVENA ATSKIRAI: TAI – IDEALUS VARIANTAS!

alfa.lt
2019.06.11
Brad Falchuck & Gwyneth Paltrow

Brad Falchuck & Gwyneth Paltrow

Los Angeles. Rodos, aktorei Gwyneth Paltrow (46) asmeninė erdvė yra tokia svarbi, kad į ją neįsileidžia net vyro. Moteris atskleidė, kad su Brad Falchuck (48), su kuriuo rugsėjį atšoko vetuves, kartu praleidžia tik keturias naktis per savaitę, o tada jis vėl grįžta į savo namus.

„Visi mano draugai sako, kad tai, kaip mudu gyvename, yra idealu ir mes neturėtume nieko keisti“, – interviu „The Sunday Times“ atskleidė Gwyneth.

Pasirodo, tokį neįprastą santuokinio gyvenimo patarimą aktorei ir jos vyrui davė jųdviejų intymumo treneris. Pasak jo, tai vedybiniam gyvenimui suteikia „poliškumo“.

Aktorė ir prodiuseris aukso žiedus sumainė po trejų metų draugystės.

Bendro gyvenimo pradžią Paltrow su Falchuck atšventė taip pat neįprastai. Į povestuvinę kelionę Maldyvuose pora leidosi kartu su Gwyneth vaikais ir jos buvusiu vyru Chris Martin (42).

„Chris yra šeimos narys ir juodu su Brad yra labai geri draugai“, – „Times“ kadaise minėjo aktorė, kelionę pavadinusi labai moderniu medaus mėnesiu.

Gwyneth Paltrow su grupės „Coldplay“ lyderiu Chris Martin 2014-aisiais išsiskyrė po 11 bendro gyvenimo metų. Nepaisant to, dukrą Apple (15) ir sūnų Moses (13) auginantys buvę sutuoktiniai išliko gerais draugais.

Gwyneth puikiai sutaria ir su naująja Martin mylimąja aktore Dakota Johnson (29).

„Man ji labai patinka. Ji nuostabi moteris“, – tikino Gwyneth.

Portalui „People“ vienas šaltinis yra sakęs, kad Gwyneth Paltrow labai stengiasi įtraukti Dakota Johnson į savo ir savo vaikų gyvenimą, nes siūlė jai kartu vykti atostogauti.

„Šiuo metu ji yra labai įsimylėjusi savo vyrą, tačiau jai patinka dalytis laiku su visais brangiais žmonėmis. Dakota – viena jų“, – sakė šaltinis.

Alfa

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*