GWYNETH PALTROW PARDUODA ŽVAKĘ, KURI KVEPIA KAIP VAGINA

Bild
2020.01.16
Douglas Little & Gwyneth Paltrow

Douglas Little & Gwyneth Paltrow

Los Angeles. Gwyneth Paltrow (47) savo internetinėje parduotuvėje siūlo labai intymiai kvepiančią žvakę. Produkto aprašymas skamba taip: „Tai – žvakė, kuri kvepia kaip mano vagina“ („This smells like my vagina candle“).

Už šią žvakę prašoma 75 JAV dolerių (apie 67 eurus). Žvakė turi „juokingą, nuostabų, seksualų ir netikėtai malonų aromatą“, rašoma internete. Kvapą sukūrė parfumeris Douglas Little.

„Bild“ rašo, kad Little ir Paltrow kartu sukūrė šią žvakę. O žvakės aprašymas kilo iš to, kad aktorė staiga sušuko „Uhhhh… Tai kvepia kaip vagina!“.

Žvakėje, anot internetinės krautuvės, yra geraniumo, bergamoto, kedro ir rožių aromatas. Beje, kvapniąją žvakę galite nusipirkti tik JAV – ir ten ji jau seniai išparduota. Yra net laukiančiųjų sąrašas!

Gwyneth Paltrow turi savo internetinę parduotuvę „Goop“. Ji buvo įsivėlusi į skandalą, kai pardavinėjo „Yoni“ kiaušinius. Aktorė teigė, kad efrito ir kvarco akmenys, kuriuos moterys turėtų įterpti į savo makštį, sureguliuoja moters menstruacijų ciklą ir išgydo šlapimo pūslę.

Tačiau jokiu moksliniu tyrimu tas nėra įrodyta. „Goop“ klientai 2018 m. apskundė Kalifornijos vartotojų teisių apsaugos agentūrai. „Goop“ teismo išvengė, tačiau teko sumokėti 145 000 JAV dolerių (apie 130 000 eurų) kompensaciją.

2,w=993,q=high,c=0.bild

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*