GWYNETH PALTROW: JI MANE IŠMOKĖ ČIULPTI

Bild
2020.07.27
Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow

Los Angeles. Gerai, kad yra draugių, kurios duoda naudingų patarimų. Gwyneth Paltrow (47) atskleidė, kas ją išmokė čiulpti pimpalus.

Holivudo žvaigždė mielai kalba apie seksą, moteriškumą ir seksualumą. Oskaro laimėtoja net prekybai pristatė žvakę, kuri kvepia kaip jos vagina. Heidi Klum (47) taip pat įsigijo šią žvakę ir jos namai dabar turėtų kvepėti kaip Gwyneth Paltrow makštis.

Tačiau dabar Paltrow atskleidė dar daugiau savo intymaus gyvenimo paslapčių. Šį kartą ji kalba apie oralinį seksą. Paltrow čiulpti vyrams lytinius organus išmoko iš vienos visiems gerai žinomos jos draugės. Būtent aktoriaus Rob Lowe (56) dabartinė žmona, makiažo specialistė Sheryl Berkoff (59) aktorei atskleidė nemažai paslapčių kaip geriausia lūpomis suimti varpą ir kokiais judesiais vyrams suteikti didžiulę palaimą.

Tai Berkoff supažindino aktorę su gundymo menu.

Gwyneth tai dabar atskleidė būtent Rob Lowe podkaste „Literally!“! Jau daugiau nei 30 metų ji ir Berkoff yra geros draugės. „Aš sutikau Sheryl, kai man buvo 15 ar 16 metų“, – pasakoja Gwyneth. Tai buvo 1988 arba 1989 m. Aktorė su makiažo meistre susipažino kino juostos, kuriame vaidino Paltrow motina Blythe Danner (77), filmavimo aikštelėje.

Moters patirtis buvo aukso verta: Sheryl jau turėjo daug seksualinės patirties ir mielai ja pasidalino su naująja drauge.

Paltrow tęsia mintį podkaste: „Sheryl buvo tokia šauni! Tada ji susitikinėjo su Keanu Reeves (55), kuris buvo garsenybių dievaitis. Ji žinojo, kad aš slapčia rūkiau cigaretes ir atėjo į aikštelę už karavano su manimi įtraukti dūmą. Ir ji mane išmokė kaip daryti oralinį“.

Deja, Gwyneth Paltrow fanams nepapasakojo oralinio sekso paslapčių – kaip ji geriausia čiulpti!


View this post on Instagram

Happy birthday to my amazing, gorgeous partner in crime. You get better every year. Love you, Love Bug. Xo

A post shared by Rob Lowe (@roblowe) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*