GREGORY TYREE BOYCE IR JO MERGINA BUVO NEGYVI ILGIAU NEI DIENĄ

RTL, People
2020.05.22
Gregory Tyree Boyce & Natalie Adepoju

Gregory Tyree Boyce & Natalie Adepoju

Las Vegas. Pasirodė naujos detalės apie „Twilight“ aktoriaus Gregory Tyree Boyce (†30) mirtį. Aktorius šios savaitės pradžioje buvo rastas negyvas – kartu su savo drauge Natalie Adepoju (†27).

Mirties priežastis iki šiol lieka neaiški. Dabar paaiškėjo, kad Gregory ir Natalie buvo negyvi jau kurį laiką, kai buvo rasti jų lavonai. Policijos pranešimuose rašoma, kad pora buvo nuogi, o ant jų kūnų jau buvo matyti aiškūs irimo požymiai. Teigiama, kad kartu su pora gyvenęs asmuo matė juos gyvus dvi dienos prieš kūnų radimą.

RTL praneša, kad jų bute buvo rasta nežinoma miltelių pavidalo medžiaga. Šalia – kortelė ir šiaudelis. Kas tai per medžiaga, nežinoma. Sakoma, kad Gregory ir Natalie vartojo stiprius narkotikus.

Teigiama, kad tiek buto draugas, tiek Gregory motina teigė, kad 30-metis ir jo draugė vartojo kokainą ir „Crystal Meth“.

Ypač tragiška: Gregory paliko našlaitę dešimtmetę dukrą, o jo gyvenimo draugė – mažą sūnų.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*