GODFREY GAO MIRĖ TV ŽAIDIMO METU

Bild
2019.11.27
Godfrey Gao

Godfrey Gao

宁波市 (Ningbo). Šiandien (27.11) vieno TV žaidimo filmavimo metu mirė Kanados modelis ir aktorius Godfrey Gao (†35).

Mirtis iš Taivano kilusį aktorių ištiko kinų TV kanalo „Zhejiang Television“ studijoje per šou „Zhui Wo Ba“ („Pagauk, jei gali“ – liet. k.). Žaidimo metu garsenybės fiziškai varžosi su eiliniais žmonėmis.

Gao naktį į trečiadienį (27.11) vietos laiku dalyvavimo bėgimo rungtyje. TV kanalo pranešime spaudai rašoma, kad aktorius staiga sulėtėjo ir parkrito.

Gydytojai ligoninėje dvi valandas nesėkmingai bandė išgelbėti jauno vyro gyvybę. TV prodiuseriai mini mirties priežastį – „staigus širdies sustojimas“.

„Mes esame šokiruoti ir liūdni“, – rašoma Godfrey Gao agentūros „JetStar“ pranešime.

Aktorius buvo žinomas ne tik Azijoje, bet ir Holivude. Vienas garsiausių filmų, kuriame Gao suvaidino, – „The Mortal Instruments: City of Bones“ pasirodė 2013 m.

Jis, kaip pirmasis azijietis modelis, 2011 m. pasirodė „Louis Vuitton“ reklamoje.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*