GNTM 2020: LIJANA PATI PASITRAUKĖ IŠ FINALO! (VIDEO)

Play Radio, Stern, PRO7
2020.05.22
Lijana Kaggwa

Lijana Kaggwa

Berlin. Ketvirtadienio (21.05) vakarą „Germany’s Next Topmodel“ finalą lydėjo netikėtumas. Uoliausiai dėl laimėtojos vardo visą sezoną kovojusi ir daugybę neigiamų komentarų dėl to iš konkurenčių susilaukusi Lijana Kaggwa (23) pati pasitraukė iš kovos.

Ir nors ji šou pradžioje sakė: „Aš tapsiu kitas Vokietijos topmodelis 2020“. Tačiau jau pusvalandžio ji pasakė, kad pasitraukia iš šou. Tai buvo siurprizas Heidi Klum (46) ir jos svečiams. Scenoje tada ji kalbėjo kitaip: „Aš daugiau nebebūsiu maistu neapykantai. Nes nuo šiol klausau tik savo širdies. Štai kodėl aš atsisakau finalo“.

Lijana buvo poliarizuota kaip niekas kitas šio sezono dalyvis. Socialiniuose tinkluose buvo labai priešiška nuomonė prieš ją ir ji netgi sulaukė grasinimų mirtimi. GNTM dalyvė savo pasitraukimą komentavo tuo, kad sulaukė labai daug patyčių bei grasinimų susidoroti su ja, jos šeima ir net šunimi! Ji sakė: „Noriu padaryti pareiškimą prieš patyčias. Noriu parodyti, kad niekas manęs negali sužlugdyti per GNTM. O kitos trys merginos yra nuostabios. Kiekviena nusipelnė gauti šį titulą.  Kiekviena nori šio titulo, o aš nebenoriu. Ir todėl atiduodu savo vietą toliau. Labai džiaugiuosi, kad merginos padarė šį finalą nuostabiu. Aš esu tokia laiminga. Per praėjusius mėnesius nebuvau tokia laiminga, kaip dabar. Esu dėkinga GNTM, esu dėkinga ProSieben, esu dėkinga Heidi“.

Į finalą Berlyne ji pateko su policijos apsauga, nes grėsmė buvo ne tik jai, bet ir jos šeimai. „Kreipiausi į policiją, kuri tada ėmėsi efektyvių veiksmų dėl padidėjusios rizikos. Patruliniai automobiliai mano rajone važinėja kasdien, o virtualios patyčios bei grasinimai yra tiriami“, – teigė Lijana.

Po GNTM finalo Lijana atsiprašė visų dalyvių, kaip su jomis elgėsi ir ką joms pasakė. „Aš pasimokiau iš to“, – sakė Lijana.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*