GILLIAN ANDERSON VĖL KARTU SU SAVO EKS PETER MORGAN

RTL, Daily Mail
2021.02.19
Gillian Anderson & Peter Morgan

Gillian Anderson & Peter Morgan

Praha. Regis, jie apsigalvojo. Gillian Anderson (52) ir Peter Morgan (57) po trijų mėn. grįžo vienas pas kitą. Prieš tai aktorės eks draugas buvo pradėjęs intymius santykius su labai gera jos drauge Jemima Goldsmith (47).

Gillian išsiskyrimas turėjo būti itin skausmingas, nes prarado ne tik savo draugą, su kuriuo buvo 4 metus, bet ir labai gerą draugę. Tačiau šaltinis teigia, kad Jemima nebesupranta pasaulio, nes Peter Morgan persigalvojo vos po kelių savaičių ir nutraukė su ja ryšius. Prahoje dabar jis buvo pastebėtas Anderson kitos kino juostos filmavimo aikštelėje, skelbia RTL.

Jemima aplinkai artimas asmuo britų laikraščiui „Daily Mail“ sakė, kad ji „visiškai išsekusi“ ir kad visas jos draugų ratas „pasišlykštėjęs“ Peter elgesiu.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*